1. Airbnb - příprava na aktivaci Channel manageru

Channel manager zajistí mezi Trevlixem a Airbnb:

  • synchronizaci obsazenosti
  • import rezervací z Airbnb
  • synchronizaci nastavení cen a omezení pro katalog Airbnb (lze nastavit libovolnou přirážku k cenám Trevlixu)

2. Cena Channel manageru

Před aktivací Channel manageru si prosím zkontrolujte aktuální cenu služby https://www.trevlix.cz/cz/cenik (níže na straně) a ujistěte se, že s ní souhlasíte.

Měsíční poplatky se hradí od aktivace až do písemně ohlášené deaktivace Channel manageru (např. dotazem přímo z Trevlixu, na emailu podpory).

Synchronizaci nelze vypínat a zapínat např. mimo sezónu, došlo by k narušení integrity propojení a bylo by nutné provést novou aktivaci Channel manageru.

3. Pokud si přejete aktivovat Channel manager

  1. Pokud ještě nemáte založený účet ubytovacího zařízení u Airbnb, založte si jej zde: https://www.airbnb.cz/host/homes 
  2. Zkontrolujte si shodu ubytovacích kapacit, tedy zda máte všechny typy pokojů z Airbnb ve správném počtu také v Trevlixu a zda souhlasí maximální počet hostů v každém typu pokoje.
  3. Zkontrolujte si, zda máte v Trevlixu aktivován modul Ceny a máte zadány ceny pokojů. 
  4. Pošlete nám prosím info, jakou Vám máme nastavit úvodní přirážku k cenám Trevlixu pro katalog Airbnb.com. Oblíbená přirážka je 15% ve výši provize katalogu, ale to je jen na vás. Dá se později kdykoli změnit.

Po přidělení přístupu do Bookingu ověříme také my shodu nastavení ubytovacích kapacit v Airbnb a Trevlixu a pak Vás budeme informovat o termínu aktivace Channel manageru.

4. Přidělení přístupu do Airbnb pro nás

Pro úvodní přípravu aktivace Channel manageru a propojení ubytovacích jednotek potřebujeme přístupy do vašeho účtu Airbnb.

 

Návod najdete zde.