Tomáš, Hotel Aréna Brumov

Trevlix je jednoduchý, rychlý a přehledný recepční systém. Díky Trevlixu mohu řídit hotel odkudkoli na světě a mám dokonalý přehled o obsazenosti hotelu. Vše je intuitivní a přidání rezervačního formuláře na web je otázka pár kliknutí! Než jsem vybral Trevlix zkoušel jsem Me*** (dnes Bett******) ten byl ale tak neskutečně zasekaný že jsem jej po dvaceti minutách raději nadobro zavřel. Trevlix je pro změnu rychlejší než já :)

Michal, Zelený dub

Jsem rád, že konečně někdo pochopil, že provozovatelé malých ubytování nemají tisíce měsíčně na rezervační systém. Jsem z vašeho systému celkem nadšený a moc se mi líbí, jak jste si vzali to dobré z Boo***** a Pr**** a spojili to do opravdu zdařilého výsledku.

Igor, Apartmán Monty

Už během zkušební doby jsme si Trevlix velmi oblíbili. Velmi nás potěšil pěkný formát zobrazení na webovkách. Klient získá doslova na jeden klik přehled o obsazenosti pokojů i o celkové ceně za pobyt.  Skvělým bonusem je i zobrazení ubytování na mapě. Takto náš host najde ve velmi krátkém čase na jednom místě vše potřebné.

Radana, Villa Azure, Chorvatsko

Systém funguje bezchybně, funkčností je tolik, že pokrývají naše potřeby a pokud náhodou ne, tým Trevlixu rychle navrhne vhodné řešení. Vše je v rámci dobré ceny, která je pro nás stěžejní. Spokojenost je tedy rozhodně na místě, děkujeme!

Adam, Treehouse Ještěd

Za mě hodnotím kladně poměr cena/výkon (oproti konkurenčním systémům v ČR). Rezervace nové přibývají, je to super.  Klientka správkyně je ze systému nadšená (oproti řešení přímo od systému WIX). Uživatelsky přívětivé to je jak pro rezervující, tak pro správkyni. :-)