logo Trevlix

Co musíte vědět, pokud chcete mít na webu funkční rezervační systém, který Vám bude přivádět více rezervací ubytování?

Valtice hotelRádi jezdíme se ženou na jižní Moravu. Před lety při hledání ubytování jsem si říkal „Jak je možné, že ještě dnes nemají všechny weby online rezervační systém ubytování, kde je vidět, kdy jsou pokoje volné a kolik bude ubytování stát?“ Ptali jsme se provozovatelů hotelů a zjistili jsme, že věc není tak jednoduchá, jak vypadá.

Už nechcete platit tisíce měsíčně za hotelový systém?

Mezi Plůtky - náhledJen málo existujících hotelových systémů umí online rezervace pro web a zároveň má funkce, které potřebují. A ty jsou tak drahé, že si je mohou dovolit jen velké hotely s vysokou návštěvností. A tak složité, že se v nich nedokážou vyznat.🤔 A ještě navíc pak často musí rezervace zadávat do offline hotelového systému, do online hotelového systému a do Booking.com, případně dalších katalogů! Rozhodli jsme se to změnit.
Udělat online hotelový systém, který bude umět všechno, co hoteliéři potřebují, bude umět vložit online rezervace na každý web na pár kliknutí, bude umět automaticky komunikovat s Booking.com a bude snadno dostupný pro každý hotel. Nejmenší i největší.
A pustili jsme se do Trevlixu. 🥇

 

Recenze 1

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Kolik vás to bude stát?

Pokud už nějaký hotelový systém s online rezervačním systémem máte, pravděpodobně jste zvyklí platit několik tisíc Kč měsíčně i za malý hotel.🤑 Je to pochopitelné, protože vývoj všech potřebných funkcí je časově i finančně hodně nákladná záležitost. Ale my chceme být jiní. Baví nás to a děláme to rádi.
Např. 5 pokojů Vás při roční platbě bude stát 90 Kč měsíčně 💥😮 

Tolik dáte zhruba za 1 kávu a levnější dezert. To jde, ne?

Je vám špatně z představy, že se budete muset učit nový složitý systém?

Náš první zákon při tvorbě je KISS, tedy „Keep It Sweet and Simple“ (aneb Udělej to jednoduché.) 👶 
Většina programátorů 🤓má snahu předvést se (a vydělat si co nejvíc) vytvořením co největšího počtu co nejsložitějších funkcí. Výsledkem pak jsou šílené systémy, ve kterých se brzy pořádně nevyznají ani jejich autoři.
Naším cílem je pravý opak. Dokonale funkční systém, ke kterému nepotřebujete manuál. Který naplníte v několika jednoduše popsaných krocích podle obrázků. 🙋‍♀️ A pak už je vše jasné a přehledné na první pohled.
To je naše cesta...

Trevlix admin

 

náhled rezervace na webu

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Bojíte se pracného přechodu na nový systém? Rezervace z vašeho systému vám přesuneme zdarma 🥰

Je nám jasné, že nechcete trávit čas ručním přepisováním starších rezervací z jednoho systému do druhého. Skoro každý rezervační systém umí rezervace exportovat například do Excelu nebo do CSV. Stačí, když nám zašlete export vašich rezervací a zajistíme pro vás jejich automatický import do Trevlixu. Zdarma 🌞 

 

Previo - export rezervaci

Už vás nebaví přepisovat objednávky z Booking.com do hotelového systému a naopak?

Zapněte si funkci Channel manager. Udělá to automaticky za vás. Za cenu řádově nižší, než jste viděli jinde: 37 Kč / měsíc / ubytovací jednotku. Aktuálně podporujeme Booking.com a Expedia. A chystáme i podporu Airbnb a Agoda. Bez dalších poplatků. 🙂

 

Channel manager

Expedia

A pro zařízení s méně než 20 pokoji máme ještě úspornější nabídku. Export / Import obsazenosti za cenu 17 Kč / měsíc / ubytovací jednotku. Tento způsob napojení pro menší hotely a penziony podporuje třeba Booking.com, Airbnb, e-chalupy.cz nebo Google Kalendář. Vše za jednu cenu.

Booking.com airbnbGoogle Calendar

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Co všechno získáte?

Online rezervace na vašem webu na pár kliknutí

(stačí vložit připravený dvouřádkový kód do stránky rezervace na vašem současném webu). V češtině, angličtině, němčině a slovenštině. S mapou k vašemu hotelu a volitelným grafickým zobrazením obsazenosti. Možnost nastavení minimálního počtu dnů předem pro online rezervace. Responsivní design.

Kalendář objednávek
Kniha hostů
Export domovní knihy pro cizineckou policii, export rezervací a hostů do Excelu
Skupinové rezervace - možnost objednávání více pokojů najednou
Modul Ceny a Měny

Můžete nabízet v libovolné měně, kurz je možné nastavit automatický podle aktuálního denního kurzu. Dětská sleva, slevy pro počet hostů na pokoji. Možnost snadného nastavení cen pokoje pro každý den zvlášť, hromadně pro období nebo pro zvolené dny v týdnu.

Doplňkové služby - nabídněte k ubytování i snídani za příplatek, poplatek za psa na pokoji, apod.

Účet pokoje - přehledná evidence objednaných služeb a zboží k úhradě

GDPR souhlasy se zpracováním osobních údajů

Online Check-In - hosté mohou vyplnit všechny údaje předem online

Možnost měření konverzí a návštěvnosti pro Google Ads, Analytics, Facebook a Sklik.cz

Přesun rezervací z dosavadního systému, pokud je schopen použitelného exportu

Plánujeme ještě spoustu dalších funkcí. 📋 Postupujeme systematicky od těch nejdůležitějších k těm méně podstatným. A děláme to co nejrychleji. Další funkce vám budou „přibývat pod rukama“ a dáme vám občas vědět, čím dalším vám Trevlix usnadní práci.

Recenze 2

Monika

Platební brána - Záloha za ubytování, platby faktur, ...

Platební brána

🙄 Stává se vám, že si hosté rezervují atraktivní termíny, pak nedorazí a připraví vás o spoustu peněz za neobsazený pokoj?

 💳 Chcete mít v ruce finanční záruku, že host bere rezervaci stejně vážně jako vy?
Věříme ve fair play.
Založte si svůj účet platební brány, aktivujte si platby záloh v Trevlixu a přijímejte zálohové platby za ubytování předem. Výši zálohy si samozřejmě můžete zvolit.

Platební bránu můžete používat také pro libovolné jiné platby - stačí vystavit zálohovou fakturu a poslat zákazníkovi s odkazem pro online platbu.

Platební bránu můžete mít v provozu za několik minut.

 

platební karty

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Co když nebudete spokojení?

Nevěříme, že si Trevlix nezamilujete. 😍😀 Ale i pokud by se něco tak nepravděpodobného stalo, nemůžete nic ztratit. Prvních 30 dnů máte zdarma a bez závazků. A už během nich můžete přijímat objednávky ze svého webu a získávat více rezervací než dnes. 😉
Udělejte TEĎ změnu, která vás nestojí nic než pár minut času a zkuste to jinak. Jednodušeji, efektivněji, levněji.

 

Penzion

 

Recenze 3

Recenze 4

Radek

Reference Tomáš M.

Vladan

Vladan

Vyzkoušet 30 dnů zdarma

Bez závazků. Pak od 90 Kč měsíčně :)