logo Trevlix

Co musíte vědět, pokud chcete mít na webu funkční rezervační systém, který Vám bude přivádět více rezervací ubytování?

Valtice hotelRádi jezdíme se ženou na jižní Moravu. Před lety při hledání ubytování jsem si říkal „Jak je možné, že ještě dnes nemají všechny weby online rezervační systém ubytování, kde je vidět, kdy jsou pokoje volné a kolik bude ubytování stát?“ Ptali jsme se provozovatelů hotelů a zjistili jsme, že věc není tak jednoduchá, jak vypadá.

Aktuálně ke koronaviru

Vláda mj. rozhodla o dočasném uzavření ubytovacích zařízení. Provozovatelé hotelů a penzionů jsou nervózní, přichází o příjmy a dělají si obavy o hlavní sezónu, která začíná už za dva měsíce.

 

Dá se čekat větší zájem o ubytování v ČR

Celý svět se snaží najít recept na zvládnutí krize, nejdříve zasažené státy už se zotavují a věřme, že se vše podaří co nejdříve vyřešit. Co se zdá být jisté je, že lidé nevydrží zavření doma navždy. A až se otevřou dveře, budou si chtít odpočinout. A dá se předpokládat, že namísto dalekých cest budou častěji volit dovolenou v ČR. A i kdyby to bylo se zpožděním, budou si to chtít vynahradit. Ti dobře připravení se pak můžou dočkat záplavy rezervací. I šéf krizového štábu Prymula ostatně prohlásil „Letošní dovolená bude v tuzemsku“ 

 

Jak využít volný čas pro zlepšení příjmů?
Nechceme zlehčovat epidemii, lidské tragédie, ani kritizovat balancování vlády mezi zákazy a funkčností ekonomiky. To asi neovlivníme  Co ale ovlivnit můžeme, je, jak strávíme čas při zavřeném ubytovacím zařízení. Můžeme ho věnovat rozvíjení truchlivých představ nebo můžeme udělat něco konstruktivního pro zlepšení a zrychlení příjmů.

Využijte volný ke zprovoznění platební brány k přijímání záloh za ubytování. Dá se to udělat online a nějaký čas to zabere. Teď je ideální příležitost to vyřešit a ještě před hlavní sezónou začít přijímat zálohové platby kartami a online bankovnictvím .

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Už nechcete platit tisíce měsíčně za hotelový systém?

Mezi Plůtky - náhledJen málo existujících hotelových systémů umí online rezervace pro web a zároveň má funkce, které potřebují. A ty jsou tak drahé, že si je mohou dovolit jen velké hotely s vysokou návštěvností. A tak složité, že se v nich nedokážou vyznat. A ještě navíc pak často musí rezervace zadávat do offline hotelového systému, do online hotelového systému a do Booking.com, případně dalších katalogů! Rozhodli jsme se to změnit.
Udělat online hotelový systém, který bude umět všechno, co hoteliéři potřebují, bude umět vložit online rezervace na každý web na pár kliknutí, bude umět automaticky komunikovat s Booking.com a bude snadno dostupný pro každý hotel. Nejmenší i největší.
A pustili jsme se do Trevlixu.

 

Recenze 1

Je vám špatně z představy, že se budete muset učit nový složitý systém?

Náš první zákon při tvorbě je KISS, tedy „Keep it Simple, Stupid!“ (aneb Udělej to jednoduché.)
Většina programátorů má snahu předvést se (a vydělat si co nejvíc) vytvořením co největšího počtu co nejsložitějších funkcí. Výsledkem pak jsou šílené systémy, ve kterých se brzy pořádně nevyznají ani jejich autoři.
Naším cílem je pravý opak. Dokonale funkční systém, ke kterému nepotřebujete manuál. Který naplníte v několika jednoduše popsaných krocích podle obrázků. A pak už je vše jasné a přehledné na první pohled.
To je naše cesta...

Trevlix admin

 

náhled rezervace na webu

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Už vás nebaví přepisovat objednávky z Booking.com do hotelového systému a naopak?

Zapněte si funkci Channel manager. Udělá to automaticky za vás. Za cenu řádově nižší, než jste viděli jinde: 37 Kč / měsíc / ubytovací jednotku. Aktuálně podporujeme Booking.com a Expedia. A chystáme i podporu Agoda a Airbnb. Bez dalších poplatků.

 

Channel manager

Expedia

A pro zařízení s méně než 20 pokoji máme ještě úspornější nabídku. Export / Import obsazenosti za cenu 17 Kč / měsíc / ubytovací jednotku. Tento způsob napojení pro menší hotely a penziony podporuje třeba Booking.com, Airbnb, e-chalupy.cz nebo Google Kalendář. Vše za jednu cenu.

Booking.com airbnbGoogle Calendar

Co všechno získáte?

Online rezervace na vašem webu na pár kliknutí

(stačí vložit připravený dvouřádkový kód do stránky rezervace na vašem současném webu). V češtině, angličtině, němčině a slovenštině. S mapou k vašemu hotelu a volitelným grafickým zobrazením obsazenosti. Možnost nastavení minimálního počtu dnů předem pro online rezervace. Responsivní design.

Kalendář objednávek
Kniha hostů
Export domovní knihy pro cizineckou policii, export rezervací a hostů do Excelu
Skupinové rezervace - možnost objednávání více pokojů najednou
Modul Ceny a Měny

Můžete nabízet v libovolné měně, kurz je možné nastavit automatický podle aktuálního denního kurzu. Dětská sleva, slevy pro počet hostů na pokoji. Možnost snadného nastavení cen pokoje pro každý den zvlášť, hromadně pro období nebo pro zvolené dny v týdnu.

Doplňkové služby - nabídněte k ubytování i snídani za příplatek, poplatek za psa na pokoji, apod.

Účet pokoje - přehledná evidence objednaných služeb a zboží k úhradě

GDPR souhlasy se zpracováním osobních údajů

Možnost měření konverzí a návštěvnosti pro Google Ads, Analytics a Sklik.cz
Přesun rezervací z dosavadního systému, pokud je schopen použitelného exportu

Plánujeme ještě spoustu dalších funkcí. Postupujeme systematicky od těch nejdůležitějších k těm méně podstatným. A děláme to co nejrychleji. Další funkce vám budou „přibývat pod rukama“ a dáme vám občas vědět, čím dalším vám Trevlix usnadní práci.

Recenze 2

Monika

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Kolik vás to bude stát?

Pokud už nějaký hotelový systém s online rezervačním systémem máte, pravděpodobně jste zvyklí platit několik tisíc Kč měsíčně i za malý hotel . Je to pochopitelné, protože vývoj všech potřebných funkcí je časově i finančně hodně nákladná záležitost. Ale my chceme být jiní. Baví nás to a děláme to rádi.
Např. 5 pokojů Vás při roční platbě bude stát 90 Kč měsíčně . Tolik dáte zhruba za 1 kávu a dezert. To jde, ne?

Platební brána - Záloha za ubytování předem novinka

Platební brána

Stává se vám, že si hosté rezervují atraktivní termíny, pak nedorazí a připraví vás o spoustu peněz za neobsazený pokoj?

Chcete mít v ruce finanční záruku, že host bere rezervaci stejně vážně jako vy?
Věříme ve fair play.
Založte si svůj účet platební brány, aktivujte si platby záloh v Trevlixu a přijímejte zálohové platby za ubytování předem. Výši zálohy si samozřejmě můžete zvolit.

 

VISAMaestroMaster Card

Vyzkoušet zdarma
30 dnů zdarma, pak od 90 Kč měsíčně
Demo
pokud se chcete zatím jen kouknout

Co když nebudete spokojení?

Nevěříme, že si Trevlix nezamilujete Ale i pokud by se něco tak nepravděpodobného stalo, nemůžete nic ztratit. Prvních 30 dnů máte zdarma a bez závazků. A už během nich můžete přijímat objednávky ze svého webu a získávat více rezervací než dnes
Udělejte TEĎ změnu, která vás nestojí nic než pár minut času a zkuste to jinak. Jednodušeji, efektivněji, levněji.

 

Penzion

 

Recenze 3

Recenze 4

Radek

Vladan

Vyzkoušet 30 dnů zdarma

Bez závazků. Pak od 90 Kč měsíčně :)